Kampanie

Dom schronienia

Celem głównym Fundacji Nadłamanej Trzciny jest wybudowanie lub zakupienie domu schronienia dla osób, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji z powodu choroby, starości lub biedy. Jesteśmy jednak otwarci także na bieżące problemy dzieci i dorosłych, którzy są, jak złamana trzcina i bez pomocy mogą się sami nie podnieść.

Dariusz Niciarz

Dariusz Niciarz mieszka w Niemczech i pracował także w Niemczech jako płytkarz, ale stracił pracę i w dodatku ma chore kolano.

Dariusz uzasadnia prośbę o pomoc:
"U mnie stała się tragedia. Moje kolano kompletnie nawaliło, straciłem pracę jestem bez środków do życia i nie mam za co mieszkania zapłacić.

Mój szef też wszystkich pozwalniał, bo nie ma pracy, nie ma materiału - w Niemczech brakuje materiałów, a do tego moje kolana nawaliło akurat na ten moment i nie mogę chodzić, bo mi puchnie z tyłu.

Zameldowałem się w biurze pracy, dopiero jest termin na 6 września, ale przez telefon powiedzieli, że prawdopodobnie pieniędzy niedostane.

Zapomogi, rząd niemiecki wszystko skrócił ze względu na uchodźców z Ukrainy, bo muszą im płacić, bardzo źle moja sytuacja wygląda.

Pieniędzy sobie nie odłożyłem na późniejszy czas, bo zawsze brakowało, nawet nie będę miał na życie pieniędzy.

Nie wiem, co teraz zrobię."

Franciszek Toborek - wrzesień

Franciszek Toborek, to bardzo zaradny i samodzielny starszy człowiek, ale jest samotny, chory na raka i potrzebuje pomocy. Ma tak niską emeryturę, że ledwo starcza na wyżywienie, o wynajęciu mieszkania, przy obecnych cenach nie może nawet marzyć. Mieszka w przyczepie kempingowej.

Zgoda
Odrzuć
Marketing
Zestaw technik, których celem jest strategia handlowa, a w szczególności badanie rynku.
Quantcast
Zgoda